С 10 души и пропусната дузпа, Манчестър Юнайтед надигра Бърнли

1443 0

Отборът на Манчестър Юнайтед записа втора победа от началото на сезона, след като се наложи с 2:0 като гост над Бърнли. Преди началото на срещата пък феновете на "червените" дяволи" показаха, че не одобряват начина на работа на Ед Уудуорд.

През първото полувреме Ромелу Лукаку отбеляза две попадения, което му помогна да се изравни по вкарани голове във Висшата лига с Дидие Дрогба - по 104 попадения.

По-интересните събития обаче бяха след почивката. Първо Пол Погба получи шанс да изпълни дузпа след нарушение на Аарън Ленън, но Джо Харт улови ъгъла и изби. След това Маркъс Рашфорд се появи на терена и няколко минути по-късно се сдърпа с Филип Бардзли, когото удари без топка и за това бе изгонен с директен червен картон. Очаквано момчетата на Шон Дайш засилиха натиска към вратата на Давид Де Хеа, който на няколко пъти се намеси решаващо, за да спаси вратата си от попадение.