Само за 74 минути: Янаки Милев разби турчина Гьокберк Саръташ и е на 1/2-финал в Анталия

Снимка: Alexander Karamfilov / LAP.bg

225 0

Петата ракета на България в мъжкия тенис - Янаки Милев (№550 в света), се класира за 1/2-финалите на турнира на клей в Анталия, който е с награден фонд от 15 000 долара.

Милев смаза турчин

Янаки Милев

20-годишният ни сънародник се наложи убедително над представителя на домакините Гьокберк Саръташ с 6:1, 6:3, като двубоят продължи само 74 минути!

ОЩЕ: "Това е най-големият проблем": Григор Димитров каза това, което всички мислят - поиска промяна

Това бе трета поредна победа за Милев в югоизточната ни съседка и той продължава напред без да е загубил нито един сет.

*За място на финала българинът ще спори с победителя от Пиер Делаж (Франция) - Алберт Брондзети (Италия).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕГригор Димитров отговори със самочувствие: Кой е по-известен - той или Христо Стоичков?