889 0

Интер Маями с Лионел Меси завърши наравно с аржентинския Нюелс Олд Бойс в приятелски мач. Двата тима си вкараха по един гол, но не успяха да излъчат победител. Както е известно, Нюелс е отборът, в който аржентинската легенда започна своята кариера.

Колко играха Меси, Суарес и Алба?

За американците в 64' се разписа Шанайдър Боргелин, а аржентинците изравниха в 83 благодарение на гол на Франко Мартин Диас. Меси остана на терена за 60 минути, колкото и приятелят му и съотборник Луис Суарес, Жорди Алба игра 72 минути.

Подготовка за сезона без победа

Интер Маями няма нито една победа в приятелските мачове, с които се подготви за новия сезон в МЛС> Преди това "розовите" направиха равенство с японския Висел Кобе (0:0) и загубиха от Ал Насър (0:6), Ал Хилал (3:4) и Далас (0:1).

Сезонът за отбора на Меси започва на 22 февруари с мач срещу Реал Солт Лейк.