Снимка: Getty Images / Guliver

837 0

Безредици прекратиха двубоя между Трабзонспор и Фенербахче в добавеното време на срещата. Гостите водеха с резултат 4:0, когато фенове на домакинския отбор разиграха неприятни сцени.

Един от феновете нахлу на терена и започна да ударя съдията зад вратата, а друга част от привържениците хвърляха предмети по терена. Полицията и стюардите веднага реагираха, но главният рефер вече бе взел решението да извади колегите си от терена, както и двата тима.

През първата част Алпер Потук и Волкан Сен направиха резултата 0:2, а пред второто полувреме се разписаха и Луиш Нани, и Робин ван Перси.