Уругвай натупа Япония и без Суарес (ВИДЕО)

3509 0

Без голямата си звезда Луис Суарес, който е наказан за 9 мача, Уругвай стигна до победа в контрола с Япония, играна в Сапоро. "Урусите" се наложиха с 2:0 с голове на Единсон Кавани и Абел Ернандес.

Футболистът на ПСЖ откри резултата в 33-ата минута, а Ернандес удвои преднината на своя тим в 70-ата минута.

Същевременно друг южноамерикански тим - Венецуела, отстъпи с 1:3 на друг азиатски тим - Южна Корея.

Хосе Саломон Рондон даде аванс на Венецуела в 21-ата минута, но корейците обърнаха мача с две попадения на Ли Дон Гок и едно на Ли Мьон Джо.