Това не се вижда всеки ден: Треньор в Англия бе изгонен още в шестата минута на мача (ВИДЕО)

900 0

В петък (16-и февруари) вечер Уест Бромич загуби домакинството си на Саутхемптън от 33-тия кръг на английската Чемпиъншип с 0:2.

Треньор бе изгонен в 6'

Куриозна ситуация се разигра още в шестата минута на мача, когато старши треньорът на Уест Бромич - Карлос Корберан, бе изгонен с директен червен картон.

Футболист на Саутхемптън бе притиснат до тъча и се опита да върне топката назад към свой съотборник...

Кълбото се "разходи" по тъчлинията, а Корберан си помисли, че е напуснало очертанията на терена и подложи крак, за да го спре.

Реферът обаче разтълкува това като опит на 40-годишния испанец да пречи на играта и му вдигна директен червен картон!

Без наставника си, домакините инкасираха две попадения в 14-ата и 73-тата минута и така останаха на петото място във временното класиране с актив от 52 точки. Гостите пък събраха 67 и се завърнаха на втората позиция, измествайки от нея Лийдс на Илия Груев.

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Близо до перфектността: Илия Груев е в суперформа, а мачът между Лийдс и Челси наближава!