Това може да се случи само на български стадион! Явно не...

Снимка: БГНЕС

1097 0

Две от южноамериканските суперсили Колумбия и Чили завършиха наравно 0:0 в една от най-важните и за двете нации световна квалификация за Мондиал 2018 в Русия. Оказа се, че домакините от Колумбия не са се погрижили особено за комфорта на своите гости, които в последните две издания на Копа Америка неизменно разплакват Аржентина и Лео Меси след дузпи.

Звездата на Чили Артуро Видал разкри, че на полувремето в съблекалнята им не е работило нито осветлението, нито климатиците. Така те 15 минути стояли на тъмно при температура около 30 градуса, за да се подготвят за остатъка от важния двубой.

"Нелепо е, такова нещо може да се случи само в Южна Америка. Хубаво е поне, че взехме една точка", коментира Видал, който освен всичко получи и контузия в двубоя.

От домакините се оправдаха с проблеми с електричеството, но чилийците са убедени, че е аварията е умишлена.