Торес: УЕФА ни прати съдия, не отговарящ на нивото на Шампионска лига

2277 0

Нападателят на Атлетико (Мадрид) Фернандо Торес подложи на остра критика съдийската работа на Феликс Брих по време на мача на "дюшекчиите" в Шампионска лига срещу Барселона (1:2).

"Това е просто позор. УЕФА бе така загрижена за нашите екипи (двата отбора по решение на УЕФА излязоха на терена в екипите си за гостуванията), но ни назначи за мача арбитър, който изобщо не отговаря на нивото за четвъртфинал в Шампионска лига", заяви Торес.

Във вчерашния мач нападателят бе изгонен в 35-ата минута за втори жълт картон. Брих даде 8 предупреждения на играчи на гостите, докато на съперника даде три жълти картона.

Барселона спечели мача с 2:1, като двата гола вкара Луис Суарес. Уругваецът, по мнението на мнзона, е трябвало също да бъде изгонен заради нарушение.