Свободното падане на Манчестър Юнайтед продължи и срещу Фенербахче (ВИДЕО)

3227 0

Отборът на Фенербахче победи Манчестър Юнайтед с 2:1 в решителен мач от груповата фаза на Лига Европа.

Голямата звезда на "червените дяволи" Златан Ибрахимович беше оставен на пейката, а Уейн Рууни води атаката заедно с Маркъс Рашфорд и Антони Марсиал.

Още във 2-та минута Фенербахче поведе в резултата със страхотен гол със задна ножица от границата на наказателното поле на Муса Соу.

Последва нова опасност в актива на турския тим,след удар с глава на Мехмет Топал, който пропусна целта.

Морган Шнайдерлин получи жълт картон в 13-та минута , а Андер Ерера последва примера му и също е декориран в жълто само 6 минути по-късно.

Звездата на Юнайтед Пол Погба стреля към вратата на съперника в 23 минута, но ударът му беше спасен.

Още лоши новини последваха за Юнайтед. Мениджърът на тима Жозе Моуриньо беше принуден да извърши смяна. Пол Погба накуцваше и беше заменен от Златан Ибрахимович.

Волкан Демирел от Фенербахче също получи жълт картон. Играта в тези минути беше доста скучна.

Атака на Фенербахче в последната минута на полувремето, при която се отвари добра възможност пред Муса Соу, но неговият удар с глава пропуска целта.

Смяна в отбора на Ман Юнайтед на полувремето. Мата заменя Шнайдерлин.

Джърмейн Ленс удвои резултата в 59 минута от пряк свободен удар.

Жозе Моуринь извърши нова смяна в своя отбор веднага след гола. Маркъс Рашфорд напусна терена, заменен от Хенрик Мхитарян.

Уейн Рууни  показа класата си и отправи шубав удар с глава, но той мина покрай вратата. Емануел Еменике замени вероятно контузеният Волкан Сен в отбора на Фенербахче в 68-та минута.

Емануел Еменике стреля безрезултатно по посока на противниковата врата и пропусна да отбележи трети гол за турския отбор.

Мартин Шкъртел също беше предупреден официално от Милорад Мажич.

Еменике прави нови два пропуска. Въпреки че влезе като резерва той спокойно можеше вече да е отбелязал хеттрик в мача, но вместо това все още не се е разписал.

Само минута преди края на двубоя Уейн Рууни върна Юнайтед в мача с фамозен гол.

Два последователни корнера за Манчестър Юнайтед в самия край на мача, доведоха до опасен удар на Уейн Рууни и претенции на гостите за дузпа, но сигнал не последва, което и беше последното действие в мача, който завърши с поредно разочарование за "червените дяволи".

Съставите на двата отбора

Ман Юнайтед: Де Хеа; Дармиан, Блинд, Рохо, Шоу; Шнайдерлин, Ерера, Погба; Рашфорд, Рууни, Марсиал

Фенербахче: Волкан; Шенер, Кяер, Шкъртел, Хасан Али; Мехмет Топал, Жозеф, Алпер; Ленс, Волкан Шен, Муса Соу