След нервен мач с 10 жълти картона и 3 гола: Интер Маями се върна на върха в Мейджър Лийг Сокър (ВИДЕО)

1012 0

Отборът на Интер Маями победи този на Ванкувър Уайткапс с 2:1 като гост в пореден мач от редовния сезон на американската Мейджър Лийг Сокър.

Лионел Меси, Луис Суарес и Серхио Бускетс получиха почивка от Тата Мартино, като единствено Жорди Алба от бившите звезди на Барселона взе участие в срещата.

Двубоят бе доста изнервен и главният съдия вдигна точно 10 жълти картона (след общо 22 нарушения).

В 38-ата минута Робърт Тейлър вкара хубав гол с десния крак, а в 54-тата авансът на Интер бе удвоен от Леонардо Кампаня. В 72-рата пък Райън Гоулд се разписа от дузпата за крайното 1:2.

Интер Маями

Със спечелените три точки тимът от Маями събра актив от 34 и така се върна на първото място в Източната конференция. Ванкувър са седми на Запад (19 пункта).

*За Интер Маями предстои домакинство на Атланта Юнайтед - 30-и май, 2:30 ч. българско време.

Репортаж от Ванкувър Уайткапс 1:2 Интер Маями

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Не е за вярване: Заплата на Лео Меси е по-голяма от бюджетите на отборите в МЛС!