Скандал! Прекратиха мач от Лига Европа с камъни (ВИДЕО)

1370 0

Двубоят от Лига Европа между албанския Кукеши и полския Легия беше прекратен принудително в 52-та минута. При резултат 2:1 в полза на гостите от Варшава, феновете на домакините започнаха да хвърлят камъни и други предмети по терена. В резултат на това бе уцелен футболиста на Легия Онджей Дуда и реферът прекрати срещата.

Недоволството беше предизвикано от това, че гостите много бързо успяха да поведат с 2:1, въпреки че две минути по-рано Кукеши бе успял да изравни резултата.

Това обаче далеч не е единственият инцидент. Преди мача също имаше безредици, а по време на самия двубой фенове на домакините опънаха транспарант с надпис: "Краят на мача ще бъде и край на животът ви. Аз не съм славянин, а албанец".