Шедьовър на Анхел ди Мария вдъхнови Аржентина за пълен обрат срещу Коста Рика (ВИДЕО)

1185 0

Актуалният световен шампион - Аржентина, надви Коста Рика в приятелски мач, който се изигра в Лос Анджелис.

Обрат за едно полувреме

Тимът на Лионел Скалони се наложи с 3:1, осъществявайки пълен обрат през второто полувреме на контролата.

"Гаучосите" пропускаха положение след положение, за да се стигне до 33-тата минута, когато Манфред Угалде от Спартак Москва изведе Коста Рика напред в резултата с добавка на празна врата.

ОЩЕ: Как се справя Аржентина без Лионел Меси? Коментар от Алексис Мак Алистър!

В 52-рата Анхел ди Мария вкара прекрасен гол от пряк свободен удар за 1:1, а четири по-късно Алексис Мак Алистър с глава обърна развоя на двубоя.

Крайното 3:1 бе оформено от Лаутаро Мартинес (77'), който се разписа с диагонален удар след асистенция на Родриго де Пол.

*Припомняме, че Лионел Меси не бе част от състава на Скалони заради контузия!

Репортаж от Аржентина 3:1 Коста Рика