Сестрата на Неймар припаднала по време на мача с Коста Рика


Сестрата на Неймар припаднала по време на мача с Коста Рика
Снимка: Guliver/Getty Images

2645 0

Сестрата на Неймар - Рафаела, е припаднала по вре­ме на мача Бразилия - Коста Рика (2:0). Краса­вицата, коя­то се изявя­ва като фотомодел, не успя да издържи на напрежението още преди първия гол на Филипе Коутиньо в добавеното време.

Причината се оказало голямо напрежние. Рафаела е в изключително близки отноше­ния с брат си. Когато играеше в Барселона, Неймар винаги си намираше оправдание -контузия или наказание, за да отиде на рождения и ден в Бразилия.

В мача срещу Коста Рика Неймар стана първият футбо­лист, получил дузпа на светов­но, която после е отменена от ВАР. Звездата на "селесао" търпи доста критики за представянето си, въпреки че имаше тежка контузия още от февруари, ковто го извади от игра.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички