Сан Марино празнува гол с кола и спагети

1621 0

Футболистите на Сан Марино празнуваха въпреки загубата с 1:2 от Литва в евроквалификациите.

Мачът беше специален за тях, вкараха първия си гол на чужд терен от 14 години насам. За последно скромният тим се беше разписвал при визитата си на Латвия на 25 април 2001 г. След срещата във Вилнюс играчите на Сан Марино отвориха по една бира и си вдигнаха "наздраве", като всички бяха щастливи.

По късно те се събраха в ресторант, където продължиха тържеството...с Кока Кола и спагети.

Сан Марино вкара за 1:1 в 55-ата минута. Само секунди лишиха гостите от още по-голям успех, тъй като Литва вкара победното второ попадение в 92-ата минута.

В насктоящите квалификации скромният тим има една спечелена точка след 0:0 срещу Естония у дома.