С 54-ия гол на Кристиано Роналдо завърши 2023-а година за Ал Насър (ВИДЕО)

5022 0

Ал Насър завърши 2023-а година с обрат в гостуване на Ал-Таавон, донесло 5 попадения на запалянковците. 4 от тях бяха в домакинската врата, макар че Ел Мадиуи откри още в 13-ата минута.

Роналдо с най-много голове през 2023 г. в целия свят

Последва пълен обрат още до почивката, тъй като Брозович и Лапорт бяха точни в 26-ата и 35-ата минута. Малко след полувремето третото попадение за "соколите" бе дело на Отавио, а в добавеното време крайното 4:1 оформи Кристиано Роналдо

Португалецът наниза 54-ия си гол през 2023-а година и еднолично ще стане голмайстор, макар че няма да спечели "Златната обувка", тъй като повечето голове са в Саудитския професионален елит.

В крайна сметка Ал Насър взе ценен реванш от съперника на 30-и декември, след като Ал-Таавон спечели като гост в началото на сезона с 2:0. Сега "соколите" изостават на Ал Хилал със 7 точки при равен брой изиграни срещи.

Още: Четвърт милион ДОЛАРА през 20-и век: Христо Стоичков удари "златна мина" с 1 гол (ВИДЕО)

Доказана федерация се подигра с Кристиано Роналдо, а той взриви социалните мрежи с отговора си (СНИМКА)

След натоварената програма и за мотивация: Ал Насър и Кристиано Роналдо получават 15 дни почивка