Първо "избухване" за Кирил Десподов през 2024-а: Гол и две асистенции за българина в разгром за ПАОК (ВИДЕО)

Снимка: instagram.com/paok_fc

7995 0

Кирил Десподов се отчете с гол и направи две асистенции при победата на ПАОК с 4:0 при домакинството на "Тумба" на ОФИ Крит в мач от 16-ия кръг на гръцкото първенство.

Кирил Десподов не спира да впечатлява с ПАОК

Още: В Полша оцениха Пьотровски колкото Десподов и го наредиха до Тиаго

"Двуглавите орли" пропуснаха две дузпи през първото полувреме, но това не се оказа фатално за тима, ръководен от Разван Луческу.

Шваб първи направи пропуск от бялата точка в 22-ата минута. Капитанът на националния ни отбор Десподов пък откри резултата в 39-ата минута. Само две по-късно ПАОК удвои своята преднина с попадението на Абдул Баба Рахман.

Втората дузпа за домакините бе пропусната дълбоко в добавеното време на първата част на двубоя. Десподов се отчете с първата си асистенция за третия гол в двубоя, който бе дело на Маркос Антонио.

ПАОК реализира и четвърти гол във втората минута на добавеното време на срещата, когато Десподов асистира на Брендън Томас, който оформи крайния резултата в мача – 4:0.

ПАОК продължава да е лидер в класирането с 38 точки, следван от АИК, Панатинайкос и Олимпиакос.

За първи път: Фенове на ПАОК избраха Кирил Десподов за №1, българинът с впечатляващ резултат

Още: Кирил Десподов не спира да впечатлява в ПАОК, отличи се с ценен "приз" (ВИДЕО)