ПСЖ приключи с мита за непробиваемата Барса

5036 0

Сигналната лампа за Барселона светна. Непробиваемият до този момент тим на Луис Енрике отнесе три попадения на "Парк де Пренс" и загуби с 2:3 от ПСЖ в Шампионската лига. По този начин французите оглавиха група F с 4 т., Барселона има 3.
Възпитаниците на Лоран Блан окриха резултата още в 10-ата минута с гол на Давид Луис. Веднага след това Лионел Меси изравни.
В 27-ата минута Марко Верати отново даде преднина на френския тим и двата отбора се разделиха на почивката при резултат 2:1 в полза на домакините.
В 54-ата минута Блес Матуиди направи резултата 3:1 и веднага последва попадение на Неймар, който оформи крайното 3:2.
До края на мача Барселона се впусна в опити за изравняване, но греда на Мунир и уникална намеса на Маркиньос предотвратиха нов гол на гостите.
В другия мач от групата Аякс изпусна да победи АПОЕЛ в Никозия, завършвайки само 1:1. Холандците остават трети с 2т., АПОЕЛ е с 0.

Сигналната лампа за Барселона светна. Непробиваемият и непобедим до този момент тим на Луис Енрике отнесе три попадения на "Парк де Пренс" и загуби с 2:3 от ПСЖ в Шампионската лига. По този начин французите оглавиха група F с 4 т., Барселона има 3.