Португалия победи Италия и без Роналдо

Снимка: Gulliver/Getty Images

1170 0

Португалия се наложи над Италия с минималното 1:0 в контрола среща, изиграна снощи в Женева. Кристиано Роналдо получи почивка и не взе участие в този мач, но това не попречи на неговия тим да спечели двубоя.

Единственото попадение в срещата бе отбелязан от Брага Едер. Той бе точен в 52-та минута след подаване на Рикардо Куарешма.

Това е втора поредна победа за Португалия тези дни, след като тимът се наложи над Армения с 3:2 в европейски квалификации. Италия пък отново не успя да спечели след равенството 1:1 с Хърватия.