ПАОК изпусна Панатинайкос в последната секунда, Десподов поигра само 30' (ВИДЕО)

Снимка: PAOK FC Official Facebook Page

3083 0

ПАОК изпусна да победи при визитата си на Панатинайкос от седмия кръг на местния елит. Двата тима завършиха при 2:2 след изравнителното попадение на резервата Йеремейеф отвъд добавеното 5-минутно време.

Това бе общо шести двубой между отборите през календарната година и записаха трето реми. В останалите срещи Панатинайкос спечели един път, а ПАОК останалите две. Днес "Двуглавият орел" отново бе близко до успеха, след като имаше преднина на два пъти.

Томас и Живкович реализираха за гранда от Солун в 19-ата и 58-ата минута. Междувременно за домакините Паласиос бе изравнил след половин час игра.

В крайна сметка ПАОК не успя да опази аванса си през последния половин час от срещата с Кирил Десподов в състава си. Той замени Константелиас в 62', след като за втори пореден двубой бива използван като резерва.

Така ПАОК изпусна да вземе по-сериозна преднина пред "детелините". Десподов и компания разполагат с 14 точки след 7 срещи за второто място, а Панатинайкос е трети с точка и изигран мач по-малко. Пред гранда от Солун предстои домакинство на Айнтрахт Франкфурт в Лига на конференциите, а столичани гостуват на Макаби Хайфа в Лига Европа.

Следете изявите на Кирил Десподов в ПАОК със SportLive.bg!