Олимпиакос удари Ювентус, Атлетико (М) разби Малмьо

Олимпиакос удари Ювентус,  Атлетико (М) разби Малмьо

3110 0

Ювентус направи доста по-трудна задачата си да се класира в следващата фаза на Шампионската лига. „Старата госпожа” загуби с 0:1 при гостуването си на Олимпиакос в мач от група А.

Единственото попадение падна в 36-ата минута. Тогава Константинос Митроглу нахлу в наказателното поле и хитро подаде топката назад към Пайтим Касами, който донесе победата на Олимпиакос.

В другия двубой от групата Атлетико (М) разби с 5:0 Малмьо. Попаденията бяха вкарани след почивката. В 48-ата минута Арда Туран изведе по превъзходен начин Коке в наказателното поле и испанският национал безпроблемно вкара за 1:0. В 61-ата минута Коке центрира и Марио Манджукич направи резултата 2:0. Около 120 секунди по-късно отново Коке изведе със страхотен пас Антоан Гризман в наказателното поле и той вкара третото попадение в мача. След това Диего Годин се разписа, а в края на двубоя Алесио Черчи уцели гредата, но след това топката отново попадна в него и оформи крайното 5:0.

На първо място е Атлетико (М) с актив от 6 точки, следван от Олимпиакос (6 т.), Ювентус (3 т.) и Малмьо (3 т.).