Нов триумф за САЩ и ново разочарование за Хосе Кордоба и Панама в Лига на нациите (ВИДЕО)

789 0

Националният отбор по футбол на САЩ спечели за трети пореден път турнира Лига на нациите в зона КОНКАКАФ, побеждавайки на финала Мексико с 2:0.

Нов триумф за САЩ

На 80-хилядния "AT&T Stadium" в Арлингтън (Тексас) халфът на Борнемут - Тейлър Адамс, откри резултата в края на първото полувреме с фантастично изпълнение от около 35 метра, при което топката влетя в горния ляв ъгъл на Гилермо Очоа.

В 63-тата минута бившият играч на Борусия Дортмунд и настоящ на Нотингам - Джовани Рейна, удвои аванса на американците с прецизен шут по диагонал от 16-17 метра.

До края мексиканците опитаха да се върнат в мача, но така и не намериха верния път към вратата на Мат Търнър.

Ново разочарование за Кордоба и Панама

Хосе Кордоба от Левски пък изигра 90 минути в малкия финал срещу Ямайка, но Панама го загуби с минималното 0:1 (красив гол на Декстър Лембикиза в 42-рата минута).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Левски отново отлага продажбата на Хосе Кордоба - очаква цената му да се повиши!