Неостаряващият гений Тоти впечатли с нов рецитал (ВИДЕО)

1825 0

Отборът на Рома разби румънския шампион Астра (Гюргево) с 4:0 в мач от група "Е" на Лига Европа. С три асистенции се отличи живата легенда на отбора Франческо Тоти, който преди два дни навърши 40 години.

След центриране на Тоти от фаул румънската защита увисна лошо и Кевин Строотман от няколко метра заби топката в мрежата и Рома поведе.

Една легенда на 40: Тоти още е феномен (ВИДЕО)

В края на полувремето Рома отново ликуваше след статично положение. Лунг изби мощна тупалка от свободен удар на Тоти, но Фацио пред голлинията добута във вратата за 2:0.

.В 55-ата минута Тоти избухна с невероятен пас зад румънската защита за Мохамед Салах, който с хладнокръвно преодоля Лунг.

Франческо Тоти е замесен в 6 гола в своите 6 появи този сезон във всички турнири, което го прави един от най-ефективните и опасни играчи на Рома, въпреки напредналата му футболна възраст.