Неймар: Въпреки Световното, аз винаги ще съм щастлив човек


Неймар: Въпреки Световното, аз винаги ще съм щастлив човек
Снимка: Getty Images/Guliver

1991 0

Капитанът на Бразилия Неймар отрече информациите, че при новия селекционер Дунга цари пълна липса на шеги и закачки между играчите.

"Въпреки това, което се случи на Световното, аз лично винаги ще си остана щастлив човек. Няма значение кой е наставник и кой ни наблюдава тренировките. За мен е важно работата да ти доставя удоволствие. За това не е истина, че вече няма шеги в нашия лагер" - заяви капитанът на Селесао.

"За мен е много важно да се пазя от контузии. Надявам се, че ще съм здрав и ще мога да покажа на какво съм способен" - добави още Неймар.

 

 

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички