Мъри Стоилов стартира с тежка загуба у дома в Лига на нациите

3961 0

Националният отбор на Казахстан, който е воден от българския специалист Станимир Стоилов, стартира турнира Лига на нациите по ужасяващ начин. Момчетата на Мъри бяха надиграни с 2:0 от Грузия и то у дома. Срещата бе първа за двата тима лига "D", където те са в първа група.

Гостите, които се превърнаха в първия отбор, който печели мач от турнира Лига на нациите, вкараха попаденията си в рамките само на шест минути в средата на втората част. Първо Гиорги Чакветадзе откри в 69', а пет по-късно Серхий Малий удвои аванса на противника след автогол и оформи крайния резултат.

По-късно тази вечер и България стартира участието си в надпреварата с гостуване на Словения. Битката Словения - България може да следите НА ЖИВО в SportLive.bg.