Машината на Дунга смачка Турция в Истанбул

1494 0

Бразилия победи Турция с 4:0 в приятелски мач, играл се в Истанбул. Над всички блестеше Неймар, отбелязал два гола и асистирал за един. Звездата на Барселона откри в 30-ата минута, след като бе изведен сам срещу турския вратар при съмнения за засада.

Пет минути по-късно турчинът Семих Кая си отбеляза автогол: 0:2. Малко преди края на първото полувреме Уилиан покачи на 3:0 при асистенция на Неймар. В 60-ата минута ролите се размениха: Уилиан намери Неймар, който оформи крайното 0:4.

Това бе петата поредна победа за Бразилия, откакто начело на тима застана Дунга, заменил Луис Фелипе Сколари след фиаското на СП 2014. В петте изиграни срещи под ръководството на Валяка Селесао няма допуснат гол.