Луис Суарес с първи гол в МЛС с Интер Маями, размина се с хеттрик за 30 минути заради асистенция (ВИДЕО)

1885 0

Луис Суарес определено заслужи да е "Играч на мача" за Интер Маями в третия двубой на "чаплите" от началото на сезона в МЛС. Само в рамките на първото полувреме от домакинството на Орландо Сити уругваецът се отчете с два гола, асистенция и още едно отменено попадение.

Суарес продължи да вкарва

Какво стори легендата

Опитният нападател заби първото си попадение в надпреварата още в 4-ата минута, а в 11-ата комбинира красиво с Гресел за втория си гол. След точно половин час игра Суарес имаше всички предпоставки да оформи първия си хеттрик с Интер Маями, но доказа с действия класата си и подаде към финландеца Робърт Тайлър за 3:0.

Уругваецът вкара третия си гол в 44', но то моментално бе отменено от страничния съдия. При ситуацията останаха сериозни съмнения за позицията на голаджията при извеждащото подаване. Той прие случващото се с иронична усмивка, а на почивката камерите заснеха Суарес как обяснява нещо на въпросния арбитър.

До този момент легендата имаше само една асистенция и тя бе още в първия кръг срещу Реал Солт Лейк.

Ето къде да гледате Доминик Янков НА ЖИВО и БЕЗПЛАТНО в МЛС!

Още: Нечувано: Смениха рефера на Лионел Меси заради фланелка на Интер Маями (СНИМКИ)

Неймар за Лео Меси: Надявам се, че един ден отново ще играем заедно