Лотар Матеус става селекционер на Грузия


Лотар Матеус става селекционер на Грузия
Снимка: Getty Images/Guliver

1021 0

Бивпият национален селекционер на България Лотар Матеус може да стане треньор на Грузия. Това обяви генералният секретар на местната футболна федерация Реваз Арвеладзе. "Ние знаем, че той има желание да го направи", заяви Арвеладзе.

Ако преговорите са успешни, на Матеус ще му бъде предложен 3-годишен контракт.

Грузия остана без селекционер, след като Темури Кецбая разтрогна контракта си предсрочно. Това той стори след загубата с 0:4 от Полша в квалификациите за Евро 2016.

Интересното е, че ако германската легенда поеме Грузия, то той ще дебютира именно срещу отбора на своята родина през март.

Преди няколко месеца Матеус посети грузинската столица Тбилиси, за да се снима в реклама на местна бира.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички