Ливърпул разгроми Манчестър Юнайтед, Сити с обрат срещу Байерн

Снимка: Getty Images/Gulliver

3097 0

Ливърпул записа убедителна победа над Манчестър Юнайтед с 4:1 на “Мичиган Стейдиъм” в Ан Арбър. Садио Мане даде преднина на мърсисайдския тим в 28-ата минута от дузпа, а 180 секунди по-късно Андреас Перейра изравни резултата. Точни за "червените" през втората част бяха Дани Стъридж, Шей Оджо от дузпа и новото попълнение Джердан Шакири.

Манчестър Сити се наложи над Байерн Мюнхен с 3:2 на стадион „Хард Рок“ в Маями. В хода на мача баварците водеха с 2:0, но "гражданите" съумяха да направят пълен обрат.

Два гола победителите вкара Бернардо Силва, който излезе на терена на мястото на контузения Рияд Марез. И двата клуба приключиха участието си в турнира Международна купа на шампионите.