Лестър с лекота продължава в Лига на конференциите (РЕЗУЛТАТИ)

1279 0

Лестър победи Рандерс с 3:1 и продължи в 1/8-финалите на Лига на конференциите. "Лисиците" триумфираха и в първия мач с 4:1 и с общ резултат 7:2 се наредиха сред най-добрите 16 в турнира.

Още във втората минута Харви Барнс беше изведен от Уилфред Ндиди и вкара за 1:0. Рандерс изпусна шансове чрез Тосин Кехинде в 7-ата минута и Стивън Одей в 49-ата. В 70-ата минута Джеймс Мадисън направи 2:0 с гол от пряк свободен удар. 4 минути по-късно отново той беше точен, след пас на Ихеаначо.

Друг от фаворитите Олимпик Марсилия също продължи след победа над Карабах с 3:0. Папе Гай, Матео Гуендонзи и Конрад де ла Фуенте се разписаха за французите.