Кой друг, ако не Ибра ще направи такъв дебют? (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images/Gulliver

2830 0

Кой друг, ако не Златан Ибрахимович? Шведският нападател дебютира в събота за новия си отбор ЛА Галакси и то по начин, който само Ибра може...

Ибрахимович вкара два гола за победата на своя тим с 4:3 над Лос Анджелис ФК в среща от Мейджър Лийг Сокър. Нападателят бе резерва и влезе в игра в 71-ата минута, а 77-ата вкара първия си гол за 3:3 в мача с невероятен шут от далечно разстояние.

Точно Златан бе и човекът, който донесе побеата на своя тим с гол в първата минута на добавеното време на двубоя. Шведът напусне Манчестър Юнайтед след два сезона прекарани там, а новото му предизвикателство започва повече от добре.