Коентрао се снима с шалче с обиден надпис за бившия му клуб


Коентрао се снима с шалче с обиден надпис за бившия му клуб
Снимка: Getty Images/Guliver

2046 0

Защитникът на Спортинг Фабио Коентрао се забърка в скандал след връщането си в Португалия. Той обиди сериозно бившия си клуб Бенфика.

След тренировката на Спортинг в Швейцария, където тимът е на лагер, Коентрао се запътил към групичка фенове, на които е раздал автографи. Един от привържениците го помолил да се снимат заедно.

Не е ясно дали бившият играч на Реал Мадрид е прочел пред какво шалче застава за снимка, но именно заради това си навлече омразата и гнева на феновете на Бенфика.

На шалчето пише "Бенфика е ла*но", което е нещо нормално за феновете на Спортинг, но не и за Коентрао, който игра в продължение на 4 сезона на "орлите", а през сезон 2009/10 стана шампион с тима.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички