Кирил Десподов игра 70 минути и помогна на ПАОК за класиране на четвъртфинал

964 0

Капитанът на националния ни отбор Кирил Десподов и гръцкият гранд ПАОК се класираха за 1/4-финалите на Купата на Гърция, след като сломиха Волос като гост с 2:0 във втория мач от осминафиналната фаза. Така с общ резултат от 3:0 "двуглавите орли" продължават напред.

Кирил Десподов и ПАОК продължават напред за Купата

Развой на Волос - ПАОК

Още: Кирил Десподов издуха конкуренцията: Най-добрият в Гърция за месеца с разлика - класацията

Кирил Десподов стартира срещата като титуляр. Най-добрият футболист през изминалия месец декември в Гърция обаче бе заменен в 70-ата минута, този път той не успя да се отчете нито с гол, нито с асистенция.

В герои за ПАОК се превърнаха голямата звезда на тима - Янис Константелиас, с попадението си в 17-ата минута и Щефан Шваб с втория гол, вкаран в 73'.

Припомняме, че ПАОК сдаде първото място в гръцката Суперлига, след като загуби от градския си съперник - Арис. "Черно-белите" са вече на третата позиция с актив от 38 точки - 2 по-малко от лидера Панатинайкос. Следващото изпитание за Десподов и компания се нарича ПАС Янина.

Саша Илич и треньорът на Кирил Десподов в ожесточен спор: Кой е най-добрият в Гърция?

ПАОК и Кирил Десподов загубиха дербито на Солун, българинът бе титуляр, но не игра цял мач (ВИДЕО)