Италия изравни, Леонардо Бонучи прати 60-милионна Италия в екстаз! (ВИДЕО)

4926 0

Леонардо Бонучи върна Италия във финала на Европейското първенство по футбол! В 67-ата минута "скуадра" изпълни ъглов удар, а след него се стигна до разбъркване в наказателното поле на "трите лъва" и греда, но в крайна сметка защитникът на Ювентус успя да вкара топката във вратата за 1:1!

Доменико Берарди центрира от корнер, топката бе отклонена на първа греда, след това Киелини падна на земята, а пък нисичкият Марко Верати с глава опита късмета си, но уцели дясната греда на Пикфорд. Кълбото се върна в краката на добре позиционирания Бонучи и той прати 60 милиона италианци в екстаз!

Напълно заслужено изравнително попадение на Италия, тъй като от 20-ата минута на срещата Англия се прибра в своята половина и остави инициативата на съперника си!