И без Бейл Уелс не допусна изненада в Грузия

Снимка: Getty Images/Gulliver

965 0

Уелс победи с 1:0 при визитата на Грузия в световна квалификация от група „D” и запази надеждата си за участие на Мондиал 2018 в Русия, въпреки че бяха без голямата си звезда Гарет Бейл.

Единственото попадение падна през второто полувреме. Малко след почивката халфът на Дарби Каунти Томас Лоурънс вкара победния гол за „драконите” след асистенция на Аарън Рамзи от Арсенал.

След успеха си Уелс е втори в групата със 17 точки и е само на една зад лидера Сърбия, който гостува на Австрия и при победа ще си осигури директна квота за световното първенство в Русия. Грузия е на пета позиция с 5 точки.