Футболист в Турция показа на съдията с телефона си, че е сгрешил и бе изгонен (ВИДЕО)

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

1900 0

До изключително куриозна ситуация се стигна в турската Суперлига по време на сблъсъка между Бешикташ и Сиваспор, спечелен от домакините с убедителното 3:0. Друг момент обаче набързо набра популярност и се разпространи в социалните мрежи.

На полувремето от двубоя капитанът на гостите Хакан Арслан бе изгонен от главния съдия. Това се случи с два жълти картона, дадени в рамките на секунди при спряла игра. Всичко започна от това, че реферът бе зачел нередовен гол, въпреки че бе разгледан с ВАР.

Арслан взе своя телефон на полувремето и показа на съдията, че неговото решение е грешно. Реферът бе подразнен от това и му показа жълт картон. Играчът заби телефона си в земята и гневно се обърна и си тръгна, като му бе показан и втори жълт и съответно червен картон