Едгардо Бауса разкри виновника за отказването на Меси


Едгардо Бауса разкри виновника за отказването на Меси

2496 0

Новият селекционер на Аржентина нападна предшественика си Херардо Мартино, като намекна, че заради него суперзвездата Лионел Меси е взел решение да се откаже от националния отбор.

"Ако го оставите сам, ще бъде както срещу Чили, когато имаше четирима играчи пред него. Той страда много в мача, тъй като имаше проблеми в разбирането на играта", заяви Едгардо Бауса.

Ще се завърне ли Меси в аржентинският национален отбор?

Според аржентинския треньор, най-важното е нападателят да получи истинска задача и да бъде поставен на точното място, където ще може най-много да повлияе на хода на играта.

"Идеята е играта да мине през него, знаем, че той променя играта. Меси действа на три позиции: централен нападател, малко по-дълбоко и Гуардиола понякога го използваше от дясната страна. Целта е да се постави там, където да променя нещата и където е нужен на отбора", допълни селекционерът на "гаучосите".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички