Дрогба: Този сезон ще бъде последният за мен


Дрогба: Този сезон ще бъде последният за мен
Снимка: Guliver/Getty Images

2840 0

Нападателят Дидие Дрогба ще сложи края на състезателната си каериера след завършването на сезона с отбора на Финикс Райзинг в МЛС на САЩ.

"Играта продължава да ми доставя удоволствие. Наслаждавам се на терена. Заобиколен съм от много младоци и искам да им предам наученото през годините, но този сезон ще бъде последният за мен. Вече съм на 40 и чувствам, че времето ми е дошло", сподели Дрогба пред Telefoot.

Той бе свързван със завръщане в Марсилия, където през 2004 година спечели Лига Европа, но е отказал ръководна роля. "Ще видим какво ще изскочи, но винаги съм готов да помогна". Най-големите успехи нападателят записа с Челси, където спечели четири титли на Англия, четири купи на Футболната асоциация, три купи на лигата на Англия и веднъж Шампионска лига.

 

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички