Бой на приятелски мач в Русия между Динамо Москва и Рубин Казан (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

889 0

Във вчерашния 5 юли елитните руски Динамо Москва и Рубин Казан играха контролна среща, която завърши 2:0 за Динамо, но двубоят бе белязан от грозни сцени!

Денис Макаров даде аванс на своя тим в 52-ата минута, а 26 по-късно именно той бе замесен в ситуация, при която се стигна до 2 червени картона - за него и за молдовеца Валериу Чуперка от Рубин Казан.

Чуперка влезе много остро в краката на голмайстора точно на тъчлинията и последва спречкване между двамата, при което бяха нанесени удари с юмруци. От щабовете на двата отбора веднага се втурнаха да разтървават футболистите, а в крайна сметка главният съдия ги прати по-рано в съблекалните.

Крайното 2:0 бе оформено от Константин Тюкавин, който бе точен от дузпа в заключителните минути от приятелския мач.

*На 28 януари тази година българският ЦСКА победи Динамо Москва с 3:1 в контрола от зимната си подготовка!