Бивша звезда на Манчестър Сити спаси кожата на Кристиано Роналдо! (ВИДЕО)

4256 0

Ал Насър успя да изтръгне победата като гост на Ал Кхалеей с 1:0 и продължи да храни искрица надежда за титлата в саудитската Про лига. Тимът на Кристиано Роналдо е на цели 9 точки и с мач повече от водача Ал Хилал, но все пак има пряк двубой със "синята мощ" в предпоследния кръг. Любопитното е, че след четири дни Ал Насър и Ал Кхалеей отново ще се срещнат помежду си, но този път при разменено домакинство, в полуфинална среща от турнира за Купата на краля на Саудитска Арабия.

Аймерик Лапорт вкара победния гол

"Кралския клуб" бе малко по-активният през срещата. Още в самото начало двата отбора си размениха по един отменен гол заради засада - първо Мохамед Шериф за Ал Кхалеей, а после и Кристиано за Ал Насър. До края на полувремето босненецът Ибрахим Шехич спаси два голови удара на Роналдо от отлични позиции.

Аймерик Лапорт

Втората част бе по-скучна, но гостите успяха да се доберат до скъпоценен гол. Марсело Брожович центрира от пряк свободен удар и Аймерик Лапорт с глава вкара в 68-та минута.

Още: Не само с Тен Хаг: Кристиано Роналдо е имал скандал и с предшественика му в Манчестър Юнайтед

В 78' Шериф можеше да отбележи, но Давид Оспина се прояви блестящо и изби в корнер. Малко след това изстрел на Кристиано мина на сантиметри от страничната греда на домакините.

Именит треньор: Меси е гений, Кристиано Роналдо - не

Бивш рефер от Англия набеди Кристиано Роналдо в "измама", създадена от португалеца

Обяснението на Каземиро - какво е общото между Кристиано Роналдо и Килиан Мбапе?