Бегиристайн: Първата ми реакция за ПСЖ беше "Уау!"


Бегиристайн: Първата ми реакция за ПСЖ беше "Уау!"

1066 0

Спортният директор на Манчестър Сити Чики Бегиристайн сподели очакванията си от четвъртфиналния мач в Шампионска лига срещу Пари Сен Жермен.

"Моята първа реакция беше "Уау!". Но ще направим всичко възможно. Уверени сме в своя отбор", коментира Бегиристайн, цитиран от официалния сайт на УЕФА.

"ПСЖ е един много сериозен съперник. Това е съвършен отбор във всеки аспект. Въпреки това, ние мечтаем да продължим участието си в Шампионска лига", допълни директорът.

"Парижани израстват година след година и искат да стигнат до полуфинал. Ние трябва да върнем в строя няколко от играчите си. Надявам се, че ще бъдем в състояние да се конкурираме с тях", завърши Бегиристайн.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички