Ал Таавон - Ал Насър по ТВ: В колко часа и къде да гледаме последния мач на Кристиано Роналдо за 2023-та година?

1574 0

В събота (30-и декември) вечер Ал Насър гостува на Ал Таавон в последния си мач за календарната 2023-та година, който е част от 19-ия кръг на Саудитската професионална лига!

За последно Кристиано Роналдо и компания сразиха тима на Карим Бензема с 5:2 (ВИДЕО), а в тази среща CR7 вкара два гола.

Още: Доказана федерация се подигра с Кристиано Роналдо, а той взриви социалните мрежи с отговора си (СНИМКА)

Така португалецът излезе еднолично начело на класацията за най-много попадения през 2023 г. (общо 53) и задмина Хари Кейн от Байерн Мюнхен и Килиан Мбапе от ПСЖ, които са вкарали по 52.

Иначе, Ал Таавон е на четвърто място във временното класиране с актив от 34 точки, докато Ал Насър е на втора позиция с 43 пункта - десет по-малко от лидера Ал Хилал.

Начален час + ТВ канал

Мачът между Ал Таавон и Ал Насър довечера ще започне в 20:00 часа (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на MAX SPORT 4!

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Футбол и спорт по ТВ днес, 30-и декември (общо 28 събития)

Още: След натоварената програма и за мотивация: Ал Насър и Кристиано Роналдо получават 15 дни почивка

Коли, часовници, ваканции: Разкриха с какви подаръци арабите ще глезят Роналдо и ко за празниците