Ал Насър прескочи прокобата на гредите и остава с шансове за титлата (ВИДЕО)

2207 0

Ал Насър и Кристиано Роналдо бяха много близо до това да профукат преднината си от 2:0 срещу аутсайдера в Саудитската професионална лига Ал Ахдуд.

Роналдо отново вкара

В крайна сметка "соколите" спечелиха визитата си в началото на 31-ия кръг с 3:2 след победното попадение на Марсело Брозович в първата от общо шест добавени минути на срещата. Бранителят даде и начало на голеадата още в седмата минута.

До победния гол се стигна след първоначален удар в напречния стълб, което беше третата нацелена от Ал Насър греда в мача. Преди почивката и Кристиано Роналдо беше точен за победителите.

През второто полувреме груби грешки в защитата на "соколите" доведоха до драматично изравняване след головете на Ал Хабиб (60') и Годуин (70').

Така остават теоретичните шансове на Ал Насър за трумф, макар и те да изтекат до броени часове. Ако Ал Хилал спечели като домакин в събота, то "соколите" със сигурност ще завършат сезона втори.

Още: Интер Маями иска да привлече Кристиано Роналдо при Лионел Меси

Кристиано Роналдо с пореден хеттрик за Ал Насър - нова лекция от португалеца (ВИДЕО)

Кристиано Роналдо и Садио Мане пратиха Ал Насър на финал, там го чака най-големият кошмар (ВИДЕО)