Ал Хилал спечели финала над Ал Насър и затвори устата на Кристиано Роналдо (ВИДЕО)

8275 0

Ал Хилал спечели приятелския турнир Riyadh Season Cup, в който участие по време на зимната подготовка взеха Интер Маями и Ал Насър в Саудитска Арабия.

Ал Насър загуби трофея

В предходните дни местните отбори се справиха с "чаплите" и стана ясно, че победителят в директния двубой ще спечели трофея. Ал Хилал се наложи след 100-минутна битка с 2:0.

В герои за триумфиралите се превърнаха Милинкович-Савич (17') и Ал Даусари (30') с попаденията си до почивката. Чрез тях двамата успяха да предрешат изхода на мача още през първото полувреме.

Срещата бе белязана и от завръщането на Кристиано Роналдо, който лекуваше един месец контузия. От легендата обаче се очакваше много повече и се стигна до негови фрапантни грешки още до почивката.

В дните преди двубоя саудитският съветник в Кралския двор под ранг на министър и настоящ председател на Главния орган за развлечения - Турки Ал-Шейх, разкри, че Роналдо дори е отменил среща между двамата, касаеща развитието на спорта в страната. Кристиано обаче позна, че Ал Хилал не може да победи 3:0 в дербито!

Още: Реал Мадрид покани Ал Насър и Роналдо за приятелски мач на обновения "Бернабеу"?

"По най-добрия начин": Кристиано Роналдо показа как отпразнува 39-ия си рожден ден (СНИМКИ)

Ал Насър събира Кристиано Роналдо с бивш съотборник от Реал Мадрид и Манчестър Юнайтед