Ал Хилал не се затрудни срещу индийци, голмайстор "блесна" с имитация на Кристиано Роналдо (ВИДЕО)

927 0

Ал Хилал без контузения Неймар не допусна изненада и победи индийския Мумбай Сити с 0:2 в двубой от Шампионската лига на Азия. След 4 изиграни мача саудитският клуб е начело в групата си с 10 точки, а опонентът им е последен с 0.

Двубоят мина изцяло под диктовката на Ал Хилал, но и двете попадения бяха реализирани през второто полувреме. Майкъл вкара в 62', а в 85' се разписа и Александър Митрович. 8 минути преди откриващия гол домакините останаха с човек по-малко, след като Сигх получи втори жълт картон. Любопитното, че Майкъл използва традиционното за Кристиано Роналдо "Суу", с което е известен при отпразнуването си на попадения.

А това съвсем улесни клуба от саудитската лига. За целия двубой имаха 26 голови положения и 6 точни удара. Мумбай Сити пък създаде едва 5 опасности и нито един изстрел в очертанията.