Финалът за Купата на африканските нации тече с пълна сила, а символичните гости от Алжир вече са напред в резултата - при това с един от най-куриозните голове през тазгодишното издание на турнира.

За жалост на Садио Мане и неговите съотборници, играчите на Алжир първи се добраха до попадение, а това се случи в самото начало на двубоя. Във втората минута от мача Багдад Бунежда отправи изстрел, който бе блокиран от защитник на противника.

Бягство от дома в преследване на мечтите: Разтърсващата история на Садио Мане

Една от големите звезди на Ливърпул Садио Мане разказа разтърсваща история от своето минало, което е достойно за сценарий на филм. Сенегалецът ра...

При рикошета обаче топката получи непредсказуема парабола, което остави вратаря на Сенегал без реакция и единствено можеше да изгледа как коженото кълбо го прехвърля по нелеп начин. До средата на първото полувреме резултатът се запазва 0:1.