Звезда на Реал Мадрид пропътува 20 700 км и не изигра дори 1 минута


Звезда на Реал Мадрид пропътува 20 700 км и не изигра дори 1 минута
Снимка: Getty Images/Gulliver

1183 0

По време на паузата за мачовете на националните отбори звездата на Реал Мадрид Винисиус Жуниор бе ангажиран с тима на Бразилия. За тази цел той пропътува хиляди километри, но за негово съжаление не записа дори и една минута игрово време.

Той първо отпътува от Мадрид към Рио де Жанейро, след това от Рио де Жанейро към Сао Пауло и обратно, след това към Монтевидео и оттам отново към Мадрид, като по този начин "навъртя" цели 20 700 километра път в рамките на дни.

Със сигурност това не се е допаднало особено на младата звезда, но за Винисиус остава утехата, че по всяка вероятност ще стартира за Реал Мадрид в дербито срещу Виляреал, тъй като Еден Азар е с коронавирус. Мачът между двата тима е в събота (21 ноември).

А друг играч на тима в лицето на Лука Йович вкара два гола срещу Русия в един мач - толкова, колкото има за Реал в 32 двубоя.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички