Зидан и Перес се скараха жестоко заради 17-годишен


Зидан и Перес се скараха жестоко заради 17-годишен

2756 0

Първата свада между Зинедин Зидан и Флорентино Перес е факт. След безгрижни няколко месеца, в които легендата спечели Шампионска лига начело на Реал Мадрид, двамата се скараха заради 17-годишния тийнейджър Мартин Йодегард, информира "AS". 

Както е известно, норвежкият национал беше привлечен срещу 5 милиона евро преди година и половина, а освен това заплатата му е 1.2 милиона евро на година.

Реал Мадрид поиска португалец за 65 милиона евро

Флорентино Перес е искал Йодегард да замине за Канада заедно с първия отбор, но Зинедин Зидан е бил категоричен, че младежът не е готов и не го иска в състава за предсезонната подготовка на тима.

Президентът на "белия балет" обаче се е наложил, и то най-вече заради клауза в договора на играча. Според нея, той трябва да тренира между 3 и 5 дни с първия тим, независимо дали е част от него или не.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички