Винисиус Жуниор: Искам да спечеля Шампионска лига 5-6 пъти


Винисиус Жуниор: Искам да спечеля Шампионска лига 5-6 пъти
Снимка: Getty Images

3354 0

Нападателят на Реал Мадрид - Винисиус Жуниор изрази надежда, че има сили да спечели Шампионската лига още 5-6 пъти в кариерата си. Той говори пред сайта на УЕФА няколко дни преди мача за Суперкупата срещу Айнтрахт, който ще се играе на 10 август в Хелзинки.

" Важно е да спечелим възможно най-много мачове, особено когато става въпрос за Суперкупата на УЕФА. Реал Мадрид ще направи всичко възможно да спечели първия трофей този сезон. Това е в ДНК-то на Реал Мадрид и същото важи и за играчите, които знаят как да подходят към подобни срещи", каза Винисиус.

" Почитам играчите, които са постигнали много с Реал Мадрид - най-големият клуб в света. Разбира се, че искам да продължа да печеля. Искам да спечеля Шампионската лига 5-6 пъти и да постигна същото въздействие, каквото имаха най-великите играчи в историята на Реал Мадрид", допълни той.

22-годишният бразилец вкара 22 гола и направи 20 асистенции в 52 мача за Мадрид във всички турнири през миналия сезон.

Вижте още: Интер заздравява защитата си с "ненужен" в Реал Мадрид

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички