Вижте колко минути навъртя Меси без гол за Барселона

1748 0

Нападателят на Барселона Лионел Меси не успя да се разпише в първия четвъртфинален мач на своя тим в Шампионска лига срещу Атлетико (Мадрид). Така сухата серия на аржентинеца в каталунския клуб достигна до 272 минути.

За последно Меси се разписа за Барса на 16 март, когато в 88-ата минута на осминафиналния мач реванш срещу Арсенал вкара за 3:1.

В състава на националния отбор на Аржентина на 30 март Лео се разписа от дузпа в мача срещу Боливия от квалификациите за Мондиал 2018.

До момента нападателят е реализирал 499 гола в кариерата си.

На 9 април Барселона гостува на Реал Сосиедад в Ла Лига и Меси има шанс да прекъсне засухата си.