1295 0

Реал Сосиедад и Севиля изиграха един от най-интригуващите двубои в Примера дивисион, след като възпитаниците на Дейвид Мойс стигнаха до впечатляващ успех с 4:3 в мач от 24-ия кръг на испанското първенство.

Истинското шоу се разигра през второто полувреме, но и през първите 45 минути зрителите на "Аноета" видяха 2 гола.

Първо Агирече вкара в 16' след пас на Залдуа, но 2 минути преди почивката Деулофеу асистира на Колоджиейчак успя да изравни за 1:1.

Само три минути след подновяването на играта Шави Прието отбеляза отсъдена дузпа за 2:1, но "рохибланкос" успяха да запишат пълен обрат.

В 67' Еден Банега комбинира с Карлос Бака, като колумбиецът беше точен, а Гамейро беше точен от дузпа в 78'.

Дори това обаче не беше краят, след като само 4 минути по-късно Арибас си наниза нелеп автогол. В последната минута на редовното време Прието отбеляза втория си гол и донесе победата на Сосиедад.

Баските провалиха плановете на Севиля да се доближат до 4-ото място, като в момента Бака и компания са с 45 точки - на цели 4 от Валенсия.

В същото време Сосиедад има само 1 загуба в последните си 5 мача и се изкачи до 10-о място с актив от 27 пункта.

Real Sociedad vs Sevilla (4-3) Full Highlights... by RandomPR